Oznam

Obec Malý Krtíš oznamuje návštevníkom tohto webového sídla, že onedlho bude spustené nové webové sídlo obce s vlastnou doménou - www.malykrtis.sk, ktoré bude  v súlade s platnou legislatívou v oblasti prístupnosti webových stránok.

Vitajte na našom webe

Dňa 19.10.2009 sme pre Vás, našich občanov a návštevníkov, vytvorili túto webovú stránku. Takýmto spôsobom sme Vám chceli zjednodušiť prístup k základným informáciam o obci, k histórii aj súčastnosti obce, ako aj prístup k dokumentom. Veríme, že Vás takéto naše riešenie zaujme, a že s Vašou pomocou stránku ešte viac zdokonalíme k Vašej spokojnosti.

Prístupnosť webu

Webové sídlo obce Malý Krtíš  sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

Obec si je vedomá nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy, ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte. Obec tieto zmluvy zverejnila v jedinom dostupnom formáte.

V súčastnosti obec zvažuje zriadenie novej stránky obce s vlastnou doménou, ktorá by bola v súlade s platnou legislatívou v oblasti prístupnosti webových stránok, nakoľko momentálna neplatená verzia stránky obce neumožňuje splniť všetky požiadavky.

Obec Malý Krtíš

NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA

07.01.2014 14:21
Novú webovú stránku Obce Malý Krtíš nájdete na odkaze  Obec Malý Krtíš

Informácia pre občanov

12.11.2012 00:00
K nahliadnutiu na OcÚ : Sprievodny list - mesta a obce.pdf (1,3 MB)

Informácia pre občanov

23.06.2010 10:56
Solarifikacia_clanok_web-noviny.pdf (271,3 kB)

Informácia

27.05.2010 10:50
Prosíme všetkých, ktorí sa snažia skontaktovať obec, aby sa neriadili kontaktnými údajmi nájdenými na stránke www.e-obce.sk, pretože sú zadané nesprávne. Správne kontaktné údaje nájdete na našej stránke vpravo, alebo pod záložkou "Kontakt".
<< 1 | 2

Obec Malý Krtíš, Družstevná 2, 990 01 Malý Krtíš, malykrtis@stonline.sk, tel./fax: 047/48 30 432